











DYMO Authentic LabelWriter Return Address Labels | 25 mm x 54 mm | Self-Adhesive | 6 Rolls of 500 Easy-Peel Labels (3,000 Count) | for LabelWriter Label Makers | Made in Europe
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYMO
- Κωδικός: WLONONWCRGNET
- Βάρος(kg): 0.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.00cm x 10.00cm
- EAN: 3026981775642
105,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Label height | 5.4 cm |
| Label width | 2.5 cm |
| Labels per pack | 6000 pc(s) |
| Labels per roll | 1000 pc(s) |
| Package weight | 2 kg |
| Product colour | White |
| Rolls per pack | 6 |
| Shape | Rectangle |
| Warnings | Avoid contact with moisture. Store in a dry place away from sources of heat. Use in accordance with intended use. |
| Weight | 2 kg |
