
GBC Inspire+ A4 Laminator
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ACCO
- Κωδικός: BIUACOLAM0001
- Βάρος(kg): 1.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 8.00cm x 16.50cm
- EAN: 5028252502719
71,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Built-in display | No |
| Control type | Scrollbar |
| Depth | 125 mm |
| Format | A4 |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Height | 60 mm |
| Indication light | Yes |
| Laminating time | 72 s |
| Lamination speed | 250 mm/min |
| Lamination system | Pouch |
| Maximum document thickness | 0.5 mm |
| Maximum film thickness | 75 m |
| Maximum lamination width | 24.1 cm |
| Maximum pouch thickness | 75 m |
| Number of rollers | 2 |
| Package depth | 402 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 1.42 kg |
| Package width | 155 mm |
| Power consumption (typical) | 450 W |
| Preheating time | 5 min |
| Product colour | Black |
| Ready indicator | Yes |
| Type | Hot laminator |
| Warm-up time | 5 min |
| Width | 350 mm |
