





























Nedis PASH120BKA4 paper shredder Strip shredding 22 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRMPB5
- Βάρος(kg): 3.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 11.50cm x 16.50cm
- EAN: 5412810329472
76,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Basket volume | 12 L |
| Credit cards shredding | No |
| Depth | 170 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Height | 325 mm |
| Housing material | Plastic |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Paper shredding | Yes |
| Product colour | Black |
| Safety | DIN 4 |
| Shredding CDs | No |
| Shredding size | 4 x 38 mm |
| Shredding speed | 2500 mm/min |
| Shredding staples | No |
| Shredding type | Strip shredding |
| Weight | 2.79 kg |
| Width | 320 mm |
| Working width | 22 cm |
