
Olympia G 4420 paper cutter 44.8 cm 20 sheets
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OLYMPIA
- Κωδικός: WLONONWCRPNRC
- Βάρος(kg): 3.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 17.00cm x 66.00cm
- EAN: 4030152031368
166,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cutting capacity | 44.8 cm 20 sheets |
| cutting height | 448 mm |
| Cutting length | 33 cm |
| Depth | 445 mm |
| Finger guard | Yes |
| Format | A3 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Height | 535 mm |
| Master (outer) case gross weight | 12.5 kg |
| Master (outer) case height | 680 mm |
| Master (outer) case length | 215 mm |
| Master (outer) case width | 405 mm |
| Material | Rubber Metal |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 380 mm |
| Package weight | 5.7 kg |
| Package width | 660 mm |
| Product colour | Black Blue Translucent, White |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Weight | 4.93 kg |
| Width | 360 mm |
