



Olympia G 4415 paper cutter 44.8 cm 15 sheets
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OLYMPIA
- Κωδικός: WLONONWCRPNA4
- Βάρος(kg): 3.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 17.00cm x 66.00cm
- EAN: 4030152031344
142,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cutting capacity | 44.8 cm 15 sheets |
| Depth | 360 mm |
| Finger guard | Yes |
| Format | DIN A3 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Height | 445 mm |
| Material | Metal |
| Measuring scale | Yes |
| Media weight | 80 g/m |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 5.63 kg |
| Package width | 660 mm |
| Product colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 4.94 kg |
| Width | 535 mm |
