



CDVI GALEOBT access control reader Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: CDVI
- Κωδικός: WLONONWCROYZX
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 39.00cm x 8.50cm
- EAN: 3662211009318
324,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 262,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Access chip/card reader | No |
| Access code reader | Yes |
| Authentication type | Password |
| Built-in display | No |
| Built-in relay | Yes |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| DC voltage range | 12 - 48 V |
| Depth | 15 mm |
| Fingerprint reader | No |
| Front camera | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 110 mm |
| Housing material | Zamak |
| IK code | IK00 |
| Input voltage | 12 - 24 V |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Keypad illumination | Yes |
| Keypad integrated | Yes |
| Keypad number of keys | 12 |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 70 C |
| Product colour | Silver |
| Vandal-proof | Yes |
| Width | 75 mm |
