







Wedo Kickstool
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: WEDO
- Κωδικός: WLONONWCRPTT3
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.60cm x 33.00cm x 26.40cm
- EAN: 4003801012155
75,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coloration | Monochromatic |
| Guarantee | G024M |
| Height | 430 mm |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Maximum weight capacity | 150 kg |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 3.7 kg |
