





Wedo Kickstool
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: WEDO
- Κωδικός: WLONONWCRPTJJ
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.60cm x 33.00cm x 26.40cm
- EAN: 4003801006383
98,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coloration | Monochromatic |
| Guarantee | G024M |
| Height | 440 mm |
| Material | Steel |
| Maximum weight capacity | 150 kg |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 5.74 kg |
