













LogiLink EO0007 foot rest Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LogiLink
- Κωδικός: WLONONWCRAHE4
- Βάρος(kg): 3.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.50cm x 37.00cm x 42.50cm
- EAN: 4052792048124
74,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 339 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 366 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Material | Steel |
| Maximum weight capacity | 25 kg |
| Platform depth | 25 cm |
| Platform width | 40 cm |
| Product colour | Black |
