























Kensington SmartFit SoleMate Pro Elite ergonomic foot rest
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPNES
- Βάρος(kg): 3.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.50cm x 42.50cm x 37.00cm
- EAN: 5028252596688
127,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 6.82 kg |
| Master (outer) case height | 250 mm |
| Master (outer) case length | 575 mm |
| Master (outer) case width | 380 mm |
| Package depth | 545 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 3.06 kg |
| Package width | 360 mm |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
