













Huzaro Combat 3.1 White gaming chair
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: huzaro
- Κωδικός: GAMHUZFOT0135
- Βάρος(kg): 15.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.00cm x 76.50cm x 30.50cm
- EAN: 5903796019537
120,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 97,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable headrest | No |
| Adjustable seat | Yes |
| Adjustable seat height | Yes |
| Armchair | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest type | Soft armrest |
| Armrest width | 7 cm |
| Back ventilation | Yes |
| Backlight | No |
| Backrest colour | Black White |
| Backrest material | Mesh fabric Fabric |
| Backrest type | Mesh backrest |
| Backrest width | 47,5 cm |
| Base colour | Black/White |
| Castor wheels | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Frame material | Nylon FX |
| Guarantee | G024M |
| Headrest | Yes |
| Height (max) | 117 cm |
| Height (min) | 107 cm |
| Material | Foam Carbon Nylon Mesh fabric MESH mesh |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Mechanism type | Tilt Dual |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Product type | Gaming armchair |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Regulatory Approvals | SGS |
| Seat colour | White Black |
| Seat depth | 49 cm |
| Seat material | Fabric |
| Seat type | Soft seat |
| Seat width | 50 cm |
| Tilt angle | 135 |
| Tiltable | Y |
| Type of lift | Gas |
| Vibrating function | No |
| Warnings | Avoid sudden movements when sitting on the chair to avoid falls. Do not use the chair in a manner incompatible with its intended use. Keep away from sources of open flame and high temperatures. |
| Wheel material | Polyurethane/ rubber |
| Width | 660 mm |
| Width of headrest | 27 cm |
