





HERMA A3 labels Premium 297x420 mm white paper matt 100 pcs.
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRTTE
- Βάρος(kg): 3.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.30cm x 23.30cm x 24.50cm
- EAN: 4008705086929
96,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adhesive type | Permanent |
| Country of origin | Germany |
| Finish type | Matt |
| Format | A3 |
| Guarantee | G024M |
| Labels per pack | 100 pc(s) |
| Labels per sheet | 1 pc(s) |
| Material | Paper |
| Media sheets per package | 100 sheets |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package weight | 2.05 kg |
| Package width | 310 mm |
| Print technology | Laser/Inkjet |
| Product colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Sheet length | 42 cm |
| Sheet width | 29.7 cm |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
