
Xerox Genuine Phaser 5550 Toner Cartridge - 106R01294
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRGHPA
- Βάρος(kg): 1.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.50cm x 14.00cm x 13.40cm
- EAN: 0095205736014
326,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 263,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 35000 pages |
| Box depth (imperial) | 42.9 cm (16.9") |
| Box height (imperial) | 13.2 cm (5.2") |
| Box width (imperial) | 14.2 cm (5.6") |
| Capacity cartridge | 35000 sheets |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Colour | No |
| Compatibility | Phaser 5550 |
| Country of origin | Netherlands Japan |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 425.4 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 133.3 x 425.4 x 139.7 mm (5.25 x 16.8 x 5.5") |
| Package dimensions (WxDxH) | 142.239 x 429.259 x 132.079 mm |
| Package height | 139.7 mm |
| Package length | 42.9 cm |
| Package weight | 1.07 kg |
| Package weight (imperial) | 1.07 kg (2.35 lbs) |
| Package width | 133.3 mm |
| Printing colours | Black |
| Type | Original |
