
Xerox Genuine Phaser 3250 Toner Cartridge - 106R01374
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRFSTO
- Βάρος(kg): 1.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 10.50cm x 29.00cm
- EAN: 0095205741605
265,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 214,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 5000 pages |
| Box depth (imperial) | 36.1 cm (14.2") |
| Box height (imperial) | 11.2 cm (4.4") |
| Box width (imperial) | 29 cm (11.4") |
| Capacity cartridge | 5.000 sheets |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Colour | No |
| Compatibility | Phaser 3250 |
| Country of origin | China |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Package depth | 342.9 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 289.559 x 360.679 x 111.759 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package length | 36.1 cm |
| Package weight | 1.56 kg |
| Package weight (imperial) | 1.59 kg (3.5 lbs) |
| Package width | 292.1 mm |
| Printing colours | Black |
| Type | Original |
| Warnings | Toners must be disposed of in accordance with local hazardous waste regulations. Avoid contact with skin and eyes. Do not inhale toner dust. |
