



Xerox Genuine C410 Color Printer / VersaLink C415 Color Multifunction Printer Cyan Standard capacity Toner Cartridge (2000 Pages) - 006R04678
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRDXY2
- Βάρος(kg): 0.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.50cm x 18.80cm x 12.20cm
- EAN: 0095205039733
201,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 162,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Certification | CE, UKCA |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 2000 pages |
| Compatibility | Xerox C410 Colour Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer |
| Compliance certificates | CE UKCA |
| Guarantee | F006M |
| Package depth | 185 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 117.1 x 184.9 x 90.4 mm (4.61 x 7.28 x 3.56") |
| Package height | 90.5 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 290 g |
| Package weight (imperial) | 0.286 kg (0.63 lbs) |
| Package width | 117 mm |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black Yellow |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type | Original |
