
Xerox Genuine C410 Color Printer / VersaLink C415 Color Multifunction Printer Black Standard capacity Toner Cartridge (2400 Pages) - 006R04677
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRGHSI
- Βάρος(kg): 0.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.80cm x 9.60cm x 12.20cm
- EAN: 0095205039726
194,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 2400 pages |
| Brand compatibility | Xerox |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Certification | CE, UKCA |
| Compatibility | Xerox C410 Colour Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer |
| Compliance certificates | CE UKCA |
| Guarantee | F006M |
| Package depth | 185 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 117.1 x 184.9 x 90.4 mm (4.61 x 7.28 x 3.56") |
| Package height | 90.5 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 330 g |
| Package weight (imperial) | 0.327 kg (0.72 lbs) |
| Package width | 117 mm |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Yellow Black |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type | Original |
