



Toner Lexmark 56F2000 black 56F2000
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRDZ19
- Βάρος(kg): 0.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.80cm x 12.70cm x 14.80cm
- EAN: 0734646637244
243,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 196,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | MX521de MS421dw MS521dn MX521ade MX622ade MS621dn MX522adhe MS622de MX622adhe MS321dn MX321adw MX321adn MS421dn MX421de |
| Country of origin | Mexico Poland United States China |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package weight | 916 g |
| Package width | 137 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | No |
