



Samsung MLT-D1042S Black Original Toner Cartridge
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRDEKC
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.00cm x 19.00cm x 15.50cm
- EAN: 191628481071
121,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 1500 pages |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour | No |
| Compatibility | ML-1660, 1665, 1670, 1675, 1860, 1865, 1865W / SCX-3200, 3205, 3205W |
| Country of origin | China |
| Depth | 363 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard |
| Height | 98 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850889561, 194850889578, 194850889585, 194850889592 |
| HP segment | Business, Enterprise |
| OEM code | SU737A |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 C |
| Package depth | 137 mm |
| Package height | 98 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.02 kg |
| Package width | 363 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 C |
| Type | Original |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Warnings | Avoid skin and eye contact with toner. Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point. Do not inhale toner dust. |
| Width | 137 mm |
