



Samsung MLT-D101S Black Original Toner Cartridge
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRFPE2
- Βάρος(kg): 0.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 33.50cm x 11.00cm
- EAN: 0191628480661
113,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 1500 pages |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour | No |
| Compatibility | ML-2850D, 2851ND |
| Country of origin | China |
| Depth | 346 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 108 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112880644 |
| HP segment | Business, Enterprise |
| OEM code | SU696A |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 C |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 870 g |
| Package width | 346 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 C |
| Type | Original |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Width | 155 mm |
