
Lexmark C950X2CG toner cartridge 1 pc(s) Original Cyan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRDXF6
- Βάρος(kg): 0.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.00cm x 7.50cm x 7.50cm
- EAN: 0734646227698
212,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 171,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Colour toner page yield | 24000 pages |
| Compatibility | C950de |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package dimensions (W x D x H) | 73.4 x 455.9 x 70.6 mm (2.89 x 17.9 x 2.78") |
| Package dimensions (WxDxH) | 73.5 x 456 x 70.5 mm |
| Package weight | 650 g |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 288 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
