



Lexmark C3220C0 toner cartridge 1 pc(s) Cyan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCROCYE
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.50cm x 12.50cm x 40.00cm
- EAN: 0734646696821
179,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Certification | ISO/IEC 19798 |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 1500 pages |
| Compatibility | MC3224adwe, MC3326adwe, C3224dw, MC3224dwe, C3326dw |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 859 g |
| Package width | 125 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
