
Lexmark B232000 toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: TONLEXLEB0002
- Βάρος(kg): 0.63kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 12.00cm x 14.00cm
- EAN: 734646668002
172,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| OEM code | B232000 |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package weight | 861 g |
| Package width | 137 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
