





Lexmark 75M2XK0 toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCNXD
- Βάρος(kg): 0.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.50cm x 18.80cm x 12.00cm
- EAN: 0734646741811
448,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 361,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CS632dwe CX635adwe |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful GHS08: Health hazard |
| Package depth | 185.3 mm |
| Package height | 90.5 mm |
| Package weight | 553 g |
| Package width | 117 mm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
