





Lexmark 75M2HM0 toner cartridge 1 pc(s) Original Magenta
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCNF8
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 19.50cm x 15.50cm
- EAN: 0734646741767
462,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 373,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 8800 pages |
| Compatibility | CX532adwe CS531dw |
| Country of origin | China Poland |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Package depth | 185.3 mm |
| Package height | 90.5 mm |
| Package weight | 388 g |
| Package width | 117 mm |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
