





Lexmark 75M2HK0 toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCOAC
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 19.50cm x 15.50cm
- EAN: 0734646741774
460,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 371,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 15800 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX532adwe CS531dw |
| Country of origin | Poland China |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard GHS08: Health hazard |
| Package depth | 185.3 mm |
| Package height | 90.5 mm |
| Package weight | 476 g |
| Package width | 117 mm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
