





Lexmark 74C20Y0 toner cartridge 1 pc(s) Original Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCNNB
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 19.50cm x 15.50cm
- EAN: 734646601443
225,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 181,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Colour toner page yield | 3000 pages |
| Compatibility | CX725de, CX725dhe, CS725de, CS720de |
| Country of origin | European Union China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS08: Health hazard GHS09: Environmental hazard |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 325 g |
| Package width | 190 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
