



Lexmark 71C2HC0 toner cartridge 1 pc(s) Original Cyan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRDXI2
- Βάρος(kg): 1.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.50cm x 10.50cm x 20.00cm
- EAN: 0734646728218
522,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 421,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 10500 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Compatibility | CX730de CS730de |
| Country of origin | Poland China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 90.5 mm |
| Package weight | 447 g |
| Package width | 117 mm |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
