





Lexmark 71B20Y0 toner cartridge 1 pc(s) Original Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCN22
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 19.50cm x 15.50cm
- EAN: 734646641906
189,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 152,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Approximate page yield (black, ISO/IEC 19798) | 2300 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Colour toner page yield | 2300 pages |
| Compatibility | CX317dn CX417de CS317dn CS417dn |
| Country of origin | European Union Mexico China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful GHS08: Health hazard |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 141 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
