



Lexmark 55B2000 toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCNNH
- Βάρος(kg): 1.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.40cm x 16.20cm x 38.20cm
- EAN: 734646709941
164,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | MX431adn MS331dn MX331adn MS431dn |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS08: Health hazard GHS07: Harmful |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 970 g |
| Package width | 170 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Warnings | Avoid contact with eyes, skin and clothing. Avoid inhalation of dust/spray. The product requires special disposal. Do not dispose of in the regular waste bin. |
