
KYOCERA Toner TONER TK-8505C 1T02LCCNL0 20000 Original Cyan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: TONKYOKYB0143
- Βάρος(kg): 1.27kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.50cm x 14.00cm x 60.00cm
- EAN: 632983021736
16.248,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 13.103,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Colour toner page yield | 20000 pages |
| Compatibility | TASKalfa 4551ci, 5551ci, 5550ci, 4550ci |
| Depth | 605 mm |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 140 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Width | 120 mm |
