
KYOCERA Toner TK-8335K TK-8335 1T02RL0NL0 Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: TONKYOKYB0025
- Βάρος(kg): 0.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 9.00cm x 63.00cm
- EAN: 632983038833
117,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | TASKalfa 3252ci |
| Depth | 600 mm |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 140 mm |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Width | 120 mm |
