



KYOCERA TK-8525K toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCROCZ3
- Βάρος(kg): 0.99kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 63.00cm x 8.50cm
- EAN: 0632983043028
119,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 30000 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | TASKalfa 4052ci |
| Depth | 600 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 140 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Width | 120 mm |
