



KYOCERA TK-8325Y toner cartridge 1 pc(s) Original Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCRFXR6
- Βάρος(kg): 0.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 64.00cm x 10.00cm
- EAN: 0632983030738
147,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 118,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Colour toner page yield | 12000 pages |
| Compatibility | TASKalfa 2551ci |
| Depth | 606 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard |
| Height | 140 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electro-waste and batteries. Keep out of the reach of children. Avoid contact with eyes and skin. |
| Width | 120 mm |
