











KYOCERA TK-8305K toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCRCKR8
- Βάρος(kg): 1.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 57.00cm x 11.50cm
- EAN: 632983031452
134,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 108,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | TASKalfa 3050ci, TASKalfa 3550ci, TASKalfa 3051ci, TASKalfa 3551ci |
| Depth | 600 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 140 mm |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Width | 120 mm |
