



KYOCERA TK-7105 toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCRBGJZ
- Βάρος(kg): 2.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 47.00cm x 37.00cm
- EAN: 632983031247
140,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | TASKalfa 3010i |
| Depth | 315 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 120 mm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Width | 110 mm |
