





KYOCERA TK-5205K toner cartridge 1 pc(s) Original Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCRCMT5
- Βάρος(kg): 0.77kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.10cm x 8.50cm x 9.60cm
- EAN: 632983035740
94,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 18000 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | TASKalfa 356ci |
| Depth | 140 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 605 mm |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Warnings | Avoid contact with skin and eyes. Do not dispose of in normal household waste dispose of according to local regulations. Keep out of the reach of children. |
| Width | 120 mm |
