



KYOCERA TK-1115 Original Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kyocera
- Κωδικός: WLONONWCRBFLK
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 18.50cm x 12.00cm
- EAN: 632983053010
124,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner page yield | 1600 pages |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Depth | 189 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 124 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 C |
| Package type | Box |
| Page yield footnote | ISO_C |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 C |
| Type | Original |
| Width | 60 mm |
