





HP 87X 2-pack High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridges
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRGKSE
- Βάρος(kg): 3.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.20cm x 28.20cm x 24.40cm
- EAN: 0190780576083
779,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 628,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Black toner cartridges quantity | 2 |
| Black toner page yield | 36000 pages |
| Country of origin | Japan |
| Depth | 244 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard |
| Height | 281 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 48 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 9 pc(s) |
| Maximum number of stacking cartons | 16 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 C |
| Package depth | 244 mm |
| Package height | 281 mm |
| Package weight | 3.76 kg |
| Package width | 373 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1131 x 998 x 1268 mm |
| Pallet gross weight | 201 kg |
| Pallet size (EU) | 1133 x 752 x 992 mm |
| Pallet weight (EU) | 122 kg |
| Printing colours | Black |
| Products per pallet | 48 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 27 pc(s) |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 C |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Warnings | Do not inhale toner dust. Do not dispose of the toner cartridge in the normal household waste. Take to a hazardous waste collection point. Avoid skin and eye contact with toner. |
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 373 mm |
