



HP 126A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRJEDZ
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.50cm x 18.50cm x 9.00cm
- EAN: 0884962161142
130,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 105,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour toner page yield | 1000 pages |
| Compatibility | HP 126 toner cartridges work with: HP LaserJet Pro CP1025 |
| Country of origin | Japan |
| Depth | 83 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 86 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820494, 196337820500, 196337820517 |
| HP segment | Enterprise |
| Layers per pallet | 12 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 429 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (EU) | 27 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 27 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 27 pc(s) |
| Maximum number of stacking cartons | 52 pc(s) |
| OEM code | CE312A |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 C |
| Package depth | 83 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 500 g |
| Package width | 363 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1181 mm |
| Pallet gross height | 126.2 cm |
| Pallet gross length | 95 cm |
| Pallet gross weight | 182.5 kg |
| Pallet gross width | 110.2 cm |
| Pallet size (EU) | 1102 x 780 x 1181 mm |
| Pallet weight (EU) | 182.5 kg |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Products per pallet | 324 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 324 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 35 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 35 C |
| Total amount of recycled materials used for making | 14% |
| Type | Original |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Weight | 300 g |
| Width | 363 mm |
