
ENERGIZER Rechargeable Battery POWER PLUS AA HR6/4 2000mAh
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Energizer
- Κωδικός: BALENRAKM0009
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.10cm x 11.80cm x 2.20cm
- EAN: 7638900417012
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 315567
11,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Battery size | AA |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery type | Rechargeable battery |
| Battery voltage | 1.2 V |
| Diameter | 1.45 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 50.5 mm |
| Number of batteries included | 4 pc(s) |
| Number of charging cycles | 1000 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 15 mm |
| Package height | 114 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 120 g |
| Package width | 79.5 mm |
| Product colour | Silver |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 30 C |
| Warnings | Do not expose rechargeable batteries to direct heat. Do not dispose of used rechargeable batteries in the regular waste bin. Avoid contact of battery contents with eyes and skin. After accidental contact, rinse thoroughly with water and contact a doctor. |
| Weight | 27 g |