



















Xiaomi Redmi Note 15 5G 17.2 cm (6.77") 8 GB 128 GB 5520 mAh Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCROYM2
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.20cm x 4.40cm x 8.60cm
- EAN: 6932554469696
345,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 278,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Battery capacity | 5520 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 3082 min |
| Colour depth | 12 bit |
| Colour name | Glacier Blue |
| Depth | 7.35 mm |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.77") |
| Display resolution | 2392 x 1080 pixels |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Form factor | Bar |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Front camera resolution (numeric) | 20 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Height | 164 mm |
| Image stabilizer | Yes |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Optical zoom | 3x |
| Panel type | AMOLED |
| Processor architecture | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Processor boost frequency | 2.4 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor model | 6 Gen 3 |
| Product colour | Blue |
| RAM capacity | 8 GB |
| RAM type | LPDDR4X |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera focal length | 7.2 cm |
| Rear camera resolution (numeric) | 108 MP |
| Rear camera sensor size | 1/1.07" |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Screen shape | Curved |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 45 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| User interface (UI) | HyperOS 2 |
| Video recording modes | 1080p 720p |
| Weight | 178 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 75.4 mm |
