
Ulefone RugKing 4 Pro 16.7 cm (6.56") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 10200 mAh Orange
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ulefone
- Κωδικός: WLONONWCRPOYX
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.30cm x 20.50cm x 30.50cm
- EAN: 6975326661096
276,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 223,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| AC adapter included | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio formats supported | MKA MP3 MP2 M4A Mid AMR AAC FLAC OGG |
| Battery capacity | 10200 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 5388 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Continuous video playback time | 16 h |
| Depth | 19.2 mm |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 16.7 cm (6.56") |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Display resolution | 720 x 1612 pixels |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| Face detection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Flash type | LED |
| FM radio | Yes |
| Front camera aperture number | 2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 78 |
| Front camera lens elements | 4-element lens |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Gesture sensor | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass 3 |
| GPS (satellite) | Yes |
| Graphics card | Mali-G57 |
| Gravity sensor | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 178.6 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69K |
| Macro camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Macro photography | Yes |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 4G |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Night mode | Yes |
| Number of microphones | 1 |
| Oleophobic coating | Yes |
| Operating system installed | Android 15 |
| Panel type | LCD |
| Panorama | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Processor architecture | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processor boost frequency | 1.8 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor model | T7250 |
| Product colour | Orange |
| Protection features | Splash proof Dust resistant Impact resistant Waterproof Drop resistant Scratch resistant |
| Proximity sensor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| RAM type | LPDDR4X |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 80.1 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera lens elements | 6-element lens |
| Rear camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Resolution at capture speed | 1920x1080@30fps 640x480@30fps 1280x720@30fps |
| Screen protector | Yes |
| Self-timer | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Slow motion mode | Yes |
| Speakers | Mono |
| Standby time (4G) | 1428 h |
| Talk time (4G) | 52 h |
| Time lapse mode | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Touchscreen type | Capacitive |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 18 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB version | 2.0 |
| Video formats supported | 3GP FLV AVI MKV MP4 |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Waterproof up to | 2 m |
| Weight | 405 g |
| Wi-Fi standards | 802.11a 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Width | 84 mm |
