



















Ulefone Armor X12 3/32GB Black and orange without charger
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ulefone
- Κωδικός: WLONONWCRMPBK
- Βάρος(kg): 0.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.90cm x 19.00cm x 10.00cm
- EAN: 6975326660617
159,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2G standards | GSM |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Acceleration sensor | Yes |
| Audio formats supported | AMR MP3 AAC |
| Battery capacity | 4860 mAh |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Charging power | 5 W |
| Depth | 14.3 mm |
| Display | LCD IPS |
| Display diagonal | 13.8 cm (5.45") |
| Display resolution | 720 x 1440 pixels |
| Document formats supported | TXT |
| Electronic compass | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Galileo | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Gravity sensor | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HD type | HD+ |
| Height | 157.2 mm |
| Image formats supported | JPEG BMP GIF PNG |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Light sensor | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android 13 Go edition |
| Platform | Android |
| Processor architecture | Cortex-A53 |
| Processor cores | 4 |
| Processor family | MediaTek |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | Helio A22 |
| Product colour | Black Orange |
| Proximity sensor | Yes |
| RAM capacity | 3 GB |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card slot | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Standby time | 264 h |
| Talk time | 20 h |
| Top Wi-Fi standard | 802.11a/b/g/n/ac |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| Video formats supported | MP4 3GP |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. Do not expose the device to high temperatures or direct flames. Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Weight | 257 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Width | 76.8 mm |
