















Nubia Flip 5G 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 13 USB Type-C 8 GB 256 GB 4310 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRIAP9
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 4.00cm
- EAN: 6974608317492
530,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 428,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | CDMA UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standard | NR |
| AC adapter included | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| AI processor family | Qualcomm |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio formats supported | WAV AMR MIDI OGG ADPCM IMY AAC FLAC MP3 |
| Battery capacity | 4310 mAh |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Colour name | Cosmic Black |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Depth | 7.3 mm |
| Display diagonal | 17.5 cm (6.9") |
| Display resolution | 2790 x 1188 pixels |
| Yes | |
| Electronic compass | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Folded depth | 1.55 cm |
| Folded height | 8.8 cm |
| Folded width | 7.6 cm |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Height | 170 mm |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Magnetic sensor | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Operating system installed | Android 13 |
| Panel type | OLED |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor architecture | ARM Cortex-X2+Cortex-A710+Cortex-A510 |
| Processor boost frequency | 2.4 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Qualcomm Kryo |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor model | 7 Gen 1 |
| Product colour | Black |
| Protective case | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution | 6144 x 8160 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Screen protector | Yes |
| Second display diagonal | 3.63 cm (1.43") |
| Second display resolution | 466 x 466 pixels |
| Second display type | OLED |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Speakers | stereo |
| Standby time (3G) | 420 h |
| Standby time (4G) | 395 h |
| Talk time (3G) | 16.5 h |
| Talk time (4G) | 22.5 h |
| Talk time (5G) | 17 h |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB On-The-Go support | Yes |
| USB port | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 33 W |
| USB version | 2.0 |
| Video capture resolution (max) | 1080 x 1920 pixels |
| Video formats supported | H.263 H.264 MPEG4 |
| Virtual RAM (max) | 12 GB |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 214 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g |
| Width | 76 mm |
