
Denver SWC-394RG 3.35 cm (1.32") AMOLED 43 mm Analog 466 x 466 pixels Rose gold
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP196
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 5706751088452
71,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Band colour | Rose gold |
| Battery capacity | 200 mAh |
| Battery life | 5 day(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Blood pressure monitor | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | USB Type-A |
| Calendar | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Chipset | JieLi 7012A6 |
| Clock mode | 12h/24h |
| Colour display | Yes |
| Depth | 43 mm |
| Display diagonal | 3.35 cm (1.32") |
| Display resolution | 466 x 466 pixels |
| Display technology | AMOLED |
| Display type | Analog |
| Guarantee | G024M |
| Heart rate monitor | Yes |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Market positioning | Smartwatch |
| Mobile network connection | No |
| Music control | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 160 g |
| Package width | 150 mm |
| Pedometer | Yes |
| Protection features | Splash proof, Water resistant |
| Shape | Round |
| Sleep apnea detection | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Thickness | 1 cm |
| Touchscreen | No |
| Watch case colour | Rose gold |
| Watch case size | 43 mm |
| Width | 43 mm |
