

















RAM Mounts RAP-B-202U-GOP1 Universal adapter for action camera, black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: RAM MOUNTS
- Κωδικός: AKGRMMUCH0131
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.50cm x 15.00cm x 20.00cm
- EAN: 793442936999
21,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ball size | B (1") |
| Brand compatibility | Any brand |
| Compatibility | GoPro |
| Guarantee | B000M |
| Load capacity (maximum) | 453,59 g |
| Load capacity (standard) | 907,18 g |
| Material | Composite |
| Mountable on | Universal |
| Product colour | Black |
| Product type | Camera adapter |
| Warnings | Keep away from small children. Store away from sources of heat and direct sunlight. Product intended solely for use in accordance with instructions. |
| Weight | 36 g |