



















Huawei Freebuds SE 3 Headset Wireless In-ear Calls/Music Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Huawei
- Κωδικός: WLONONWCRGTA4
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 7.00cm x 7.00cm
- EAN: 6942103140112
85,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 68,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Base station colour | Black |
| Base station USB connector | USB Type-C |
| Battery capacity (charging case) | 510 mAh |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time (charging case) | 1.9 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | SBC AAC |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cables included | No |
| Charging case | Yes |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 50.3 x 50.4 x 23.4 mm |
| Charging case weight | 33 g |
| Charging time | 60 min |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 9 h |
| Control type | Touch |
| Depth | 18.1 mm |
| Driver type | Dynamic |
| Driver unit | 1 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Guarantee | G024M |
| Height | 33.6 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Left earpiece battery capacity | 41 mAh |
| Left earpiece weight | 3.8 g |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Microphone type | Built-in |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Right earpiece battery capacity | 41 mAh |
| Right earpiece weight | 3.8 g |
| Talk time (with charging case) | 5 h |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 3.5 W |
| Warranty card | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Width | 17.8 mm |
