











JULBO EDGE black sunglasses
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Julbo
- Κωδικός: BHPJLBOKU0030
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 17.50cm x 8.50cm
- EAN: 3660576309562
173,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Universal |
| Bridge width | 15 mm |
| Frame colour | Black |
| Frame width | 13.3 cm |
| Guarantee | F024M |
| Inner colour | Black |
| Lens colour | Black |
| Lens width | 131 mm |
| Light transmission | 12% - 87% |
| Product size | L |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Temple colour | Black |
| Temple length | 124 mm |
| Type | Multi-sport glasses |
| Warnings | Protect from overheating. Store glasses at room temperature. During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection. Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness. |
| Weight | 25 g |
