





K rcher 2.644-286.0 pressure washer accessory Brush
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: WLONONWCRPUEG
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.60cm x 31.20cm x 16.20cm
- EAN: 4054278862682
90,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | K rcher |
| Compatibility | WB 130 |
| Depth | 156 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 137 mm |
| Package weight | 500 g |
| Product colour | Grey Black |
| Product type | Brush |
| Weight | 400 g |
| Width | 305 mm |
