





MultiPlus II 48V 5000VA 70A-50A
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Victron Energy
- Κωδικός: WLONONWCRDDYC
- Βάρος(kg): 29.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.70cm x 41.50cm x 66.00cm
- EAN: 8719076058366
1.153,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 930,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 45 - 65 Hz |
| Depth | 149 mm |
| Efficiency | 96% |
| Guarantee | F024M |
| Height | 565 mm |
| Housing material | Steel |
| Input current | 50 A |
| Input voltage | 70 - 50 V |
| International Protection (IP) code | IP22 |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 65 C |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output power | 5000 W |
| Output voltage | 240 V |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black Blue |
| Purpose | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Warning of fire risk: The inverter should be installed in accordance with the instructions to avoid the risk of overheating. Warning against electric shock: The appliance contains high-voltage electronic components. Warning that authorisation is required: |
| Weight | 30 kg |
| Width | 320 mm |
